Hakkımızda

Asıl faaliyetleri 1948 yılında başlamış olan FORTAN® şirketinin kuruluşundan bu yana, dört ayaklı arkadaşlarımızın sağlığının korunması bugün hala daha şirketin en önemli prensiplerini oluşturmaktadır.

Şirket Wolfgang Schmidt Duisburg tarafından kurulmuştur. Kendisi yüksek eğitimli köpek bakıcısı ustası, eczacı ve resmi köpek yetiştiricisi olarak çok önceden köpekler için en iyi beslenme fizyolojisi bakımı ile ilgili arayışını kendi yaşam amacı haline getirmiştir. 

FORTAN® ürün yelpazesi özellikle köpekler için dünyaca tavsiye edilen CAFORTAN® Vitamin Kompleksi ve 40’ın üzerinde tamamlayıcı gıda maddeleri ve bakımları ile ilgili ürünleri kapsamaktadır.

Tezcan ONGUN ve Şansın ŞAHİN tarafından kurulmuş olan firmamız evcil hayvan takviyeleri konusunda Dünyaca uzman olan FORTAN® markasının resmi Türkiye Distribütörüdür. Misyonumuz kaliteden ödün vermeyen ve sektörün Türkiye’de de öncüsü olma hedefi ile sizlerin hizmetinde yoluna devam etmektir. Değerli dostlarımızı çok seviyor ve yaşam kalitelerini arttırmak için çalışıyoruz.